Chceš pomáhat lidem k úspěchu,
mít více času na sebe a rodinu 
a vydělávat více než doposud?

Pro manažery, kteří chtějí svobodu a pozitivní dopad

  Chceš být lepší v komunikaci a vedení lidí?
  Chceš posunout svou kariéru směrem ke svobodě?
  Chceš při současné práci budovat svoji budoucnost?


Vytvoř si svou manažerskou "exit strategii"

Proč zjistit jestli mám předpoklady stát se úspěšným koučem?
  Koučem se nemůže stát každý, je třeba mít předpoklady.
  Profesionální koučování = Svoboda + Smysl + Nezávislost + Užitečnost
  Profesionální koučování je povolání budoucnosti. Rostoucí obor na počátku megatrendu.
  Získáš spolehlivé výsledky. Testy předpokladů ti pomůžou zjistit, jestli je tato příležitost vhodná právě pro tebe.
Co je vlastně koučování?
  Koučování je profese, která pomáhá lidem dosahovat cílů a rozvíjet jejich potenciál
  Kouči se ptají na otázky, které klienta vedou k uvědomění. Koučovací konverzace je založena na metodách a dovednostech. 
  Kouči lidem neradí. Kouč není poradce, ani tchýně. Kouč s klientem v konverzaci tvoří uvědomění. Díky uvědoměním klienti dosahují lepších výsledků v kratším čase.
   Stanete se účinnější verzí sebe sama. Koučovací metody a dovednosti jsou velmi zásadní pro všechny sféry života - rodina, práce i podnikání.
Kdo poskytuje testování?
   Jsme CoachVille a fungujeme už od roku 2001. Jsme celosvětová komunita profesionálních koučů a akreditovaný výcvik koučů. 
   Naším zakladatelem je Thomas Leonard, zakladatel celého oboru profesionálního koučování a spoluzakladatel ICF mezinárodní federace koučů. 
  Naším testováním prošly už tisíce lidí. Známe psychodiagnostické profily úspěšných koučů a umíme je srovnat s tvým výsledkem testování.  
  Objevíme tvé silné stránky a talenty, které ti budou v koučování pomáhat. Objevíme i případné slabiny, na které se potřebuješ zaměřit. 
  Získáš tak relevantní zpětnou vazbu, kterou ti na základě výsledků testů sdělíme telefonicky ZDARMA.
Co je koučování?
  PROFESIONÁLNÍ SLUŽBA: Kouč pomáhá klientům dosahovat jejich cílů a rozvíjet jejich potenciál. Používá při tom metody a dovednosti, není to nahodilé.
  CESTA K VÝSLEDKŮM: Klienti díky koučování dosahují lepších výsledků, zlepšují své dovednosti a posouvají se výrazně vpřed.
  CO KOUČ DĚLÁ:  Kouč používá metodické postupy. Pomáhá klientům tvořit uvědomění a dosahovat lepších výsledků. Jak? Pomocí konverzace, která jde do hloubky.
  KDO MŮŽE BÝT KLIENTEM KOUČE: Lidé, kteří si uvědomují důležitost rozvoje ve svém životě. Osobní růst je celosvětově rostoucí obor.
  KOLIK SI KOUČ MŮŽE VYDĚLAT: Není žádný limit. Koučování je služba s vysokou přidanou hodnotou. Klienti  získávají velmi dobrou návratnost investice do svého rozvoje.
Jak to funguje?
  Funguje to jednoduše. Zažádáš si o testy, my ti je poskytneme, ty je vyplníš a my ti řekneme jak ti to vyšlo. Jednodušší to ani být nemůže.
  1. Stiskni  níže zelené tlačítko.
  2. Zadej svůj kontakt do formuláře, abychom tě mohli telefonicky kontaktovat pro předání přístupu do testování a zodpověděli jsme tvé otázky. 
  3. Testy můžeš dokončit online odkudkoliv. Zabere to jen chvíli.
  4. Testy vyplněny? Zavoláme ti a řekneme ti jak to vyšlo a dostaneš užitečnou zpětnou vazbu. 
   Testování ti může přinést zpětnou vazbu a lepší sebepoznání. Získáš jistotu, že se pro roli kouče opravdu hodíš (nebo nikoliv)
Mám jasno, že chci být koučem. Jak mám postupovat?
   Klikni na zelené tlačítko na této stránce a vyplň kontaktní formulář.
Proč je koučování dobrá příležitost pro mě?
  Chceš zažívat úspěch bez stresu? Jsi tady správně! 
  Jako profesionální kouč si můžeš vydělat i sedmimístné částky ročně. 
  Jako kouč budeš vydělávat více a pracovat méně hodin. Navíc beze stresu a odkudkoliv. 
  I jako zkušený podnikatel nebo manažer můžeš pro sebe vytvořit nový zdroj příjmů. Další noha stability.
  Chceš-li pomáhat lidem a dělat to, co tě bude bavit, naplňovat a v čem se můžeš zlepšovat, je pro tebe koučování pravděpodobně vhodné. 
   Koučovací metody a dovednosti můžeš ihned používat se svým týmem. Pomůžeš jim k rozvoji dovedností a zlepšení výsledků. 
   Pokud jsi nyní manažerem a vedeš lidi - jsi ve velké výhodě. Benefituješ tak hned několikanásobně.  
A co ještě?
  Už od začátku ucítíš zásadní posun! Bude to silný zážitek. 
   Koučovací setkání s klienty můžeš dělat doslova odkudkoliv - z domova, z kanceláře... ze zahraničí. Postupně získáš svobodu a nezávislost na čase a místě. Budeš tak pánem svého času.  
  Jako kouč nebudeš ve stresových situacích. Klienti na tebe nebudou tlačit. Žádné termíny. Žádné musím. Žádné tabulky. Žádné reporty. Žádné dojíždění. Žádné nesmysly. 
  Více zdrojů příjmů přinese větší stabilitu. Jistotu pravidelných příjmů si zajistíš díky tomu, že budeš mít více spokojených klientů z různých odvětví. 
Pro koho je tato příležitost vhodná především?
  Jsi manažerem v korporaci a už tě práce nebaví. Hledáš vhodnou příležitost, ale na trhu práce jsi neobjevil nic, co by tě zaujalo.
  Jsi manažerem v menší nebo střední firmě a tvá práce už ti nevyhovuje. Chceš pozitivní kariérní změnu, méně stresu a více flow. Chceš mít jistotu stabilních příjmů a současně pracovat méně času. 
  Jsi ředitelem nebo majitelem firmy, kterou chceš předat, nebo jsi ji už předal a hledáš novou příležitost, která tě bude skutečně bavit a naplňovat. V tom do čeho se pustíš hledáš smysl a pozitivní dopad.
  Jsi ředitelem nebo majitelem malé firmy a chceš být lepší v komunikaci s týmem. Chceš se cítit lépe v konverzacích s jednotlivci a umět jim pomáhat lépe, než doposud. 
  Pokud pracuješ v některém z těchto oborů, máš velké šance, že máš potenciál stát se dobrým profesionálním koučem

- Management 
- HR
- Recruitment
- Project management
- Obchod
- Marketing
- Account management
- Právo
- Reality
- Finanční služby
- Vzdělávání
- Trénink
- Sportovní trénink
- Psychologie
- Psychoterapie
- Konzultace

Jsi v některém z těchto oborů? Pojď do toho a zjisti jestli máš předpoklady.


"Trénink mi pomohl uvědomit si sílu koučování a vyburcoval mě k tomu najít si první hráče, pravidelně se s nimi scházet a pomáhat jim. Jednotlivá tréninková setkání i setkání s mými hráči mě nabíjejí energií. Mohl jsem  rovnou začít koučovat hned po první hodině, aniž bych s tím měl nějaké dřívější zkušenosti v roli kouče. Ve firmě se mi daří navazovat hlubší vztahy s kolegy a získávám větší přehled o tom, jak se ve firmě sami vidí a jak naopak vnímají firmu." 

Miroslav Gajda, majitel firmy T-Shock

"Z každé lekce si něco odnáším, nenudím se, dává mi to smysl. Je to úplně jiná dimenze vzdělávání, než se kterou se v naší republice setkáváme. On-line prostředí jsem se bála, ale má plno benefitů. Například při nácviku koučování je top. Největší radost mám ale z toho, že jsem do tréninku šla. Změnil mi pohled na koučování.
 A rozhodně změnil mojí životní hru – je zábavnější, užívám si ji!" 

Hana Mezerová, psycholog a profesionální kouč

"Je to podle mne skvělá možnost jak pochopit sama sebe, své vztahy a přístup k životu, pochopit souvislosti a čím to je, že některé věci fungují a některé ne. Zároveň trénink otevírá možnosti lidem, kteří hledají smysl své „práce“, baví je komunikovat s lidmi a záleží jim na druhých. Dává jim smysl pomáhat a k tomu ještě uvažují o vlastním svobodném podnikání." 

Zdeňka Vaňkátová, kouč ve výcviku

"Trénink měl pro mě velkou hodnotu, protože mohu koučovat a rozvíjet svůj tým. V mém týmu se během tréninku zlepšila komunikace a zrychlil se jeho rozvoj." 

Tomáš Páral, CEO firmy Morosystems